Aktifoto workshop Nõval. Vol 1

Oi kuidas mulle need loomuliku valgusega aktid meeldivad! Aga ma usun, et salamisi ikka kõik ihaldavad vaadata ilusa naise keha. Nii mehed kui naised. Fotograafina on sellel ihal natuke teine suunitlus. See on nauditav töö! See on vajadus näha valguse langemist kehal, vaadata õige nurga alt nii valgust kui keha. See on vajadus jätta see nauding pildile ja nauding on neid pärast vaadata.

Et siis järjekordne aktifoto workshop. Seekord Nõval. Metsas, rannas, vees, ojas. Nõva on paljude jaoks tuttav koht. Eriti surfaritele. Soojal päeval olid rannas küll mõned inimesed päikest võtmas, aga meie action toimus neist väga eemal. Nii et kellel isu endast selline võrratu mälestus jätta, siis ärge kartke. Eestimaal leidub hulgaliselt ilusaid ja kõrvalisi kohti, kuhu keegi häirima ei tule.

Päev oli pikk. Pilte kogunes ikka väga palju. Ka siia postitusse tuleb neid oluliselt rohkem kui tavaliselt. Ja sellele tuleb järg ka veel;)

Nüüd siis asja nauditavam pool. Pildid!

Tänud korraldajale, modellidele ja kõikidele kaasfotograafidele, kes selle päeva nii meeldivaks muutsid! Kohtume järgmistel workshoppidel 🙂

MariFoto.ee

küsi pakkumist||tagasi algusesse

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T