H & A

Viimasest blogipostitusest on omajagu aega möödas. Ma ei ole kuskile kadunud vahepeal. Suvi oli väga väga kiire, töökas ja tihe. Sügisel sain poole kohaga koolipoisi emaks. Lisaks veel suur hulk töötlemata pilte ja hulk neid, kes veel ootasid minu kaamera ette saabumist. Ütlen ausalt, et oma töötempos võtsin korralikult aja maha, et vahepeal taastuda. Suured tänud kõigile kannatlikuse eest ja väga kahju, kui mõni soovija veel ukse taha jäi. Uuel aastal uue hooga.

Aga nüüd võin ma juubeldades hõisata, et kõik tööd on tehtud! Seis on 0:0 🙂

Nagu öeldnud, siis uuel aastal uue hooga. Vahepeale jääb kinkide pakkimise, andmis- ja saamisrõõm ja juba ongi jaanuar käes. Minu mõtetes käib juba tihe logistika, kuidas, kus ja millal ma suudan olla järgmisel suvel. Tundub, et 2014 suvi ei tule lihtsam 😉 Eks ma siis talvel võtangi rahulikult hoogu uueks pulma-maratoniks 🙂 Hetkel see rütm mulle täitsa sobib.

Aga siin üks armas paarike, kelle pilte ei raatsi jagamata jätta…

fotograaf_Mari_Pukk_01fotograaf_Mari_Pukk_02fotograaf_Mari_Pukk_03fotograaf_Mari_Pukk_04fotograaf_Mari_Pukk_05fotograaf_Mari_Pukk_06fotograaf_Mari_Pukk_07fotograaf_Mari_Pukk_08fotograaf_Mari_Pukk_09fotograaf_Mari_Pukk_10fotograaf_Mari_Pukk_11fotograaf_Mari_Pukk_12fotograaf_Mari_Pukk_13fotograaf_Mari_Pukk_14fotograaf_Mari_Pukk_15fotograaf_Mari_Pukk_16

küsi pakkumist||tagasi algusesse

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T