Remijaguare Draco

Selline ilus ja uhke nimega dobermann oli järgmine KassidKoerad.ee kampaania võitja lemmikloom. Kokku on kampaanias neli võitjat. Jaana lemmikut olete juba näinud ja ühe koera pildid tulevad veel ja viimase võitja pildistamine on tulemas.

Ja nüüd siis avaldan tõsiasja, mida minu juures käinud koeraomanikud juba teavad. Nimelt olen mina üks väheseid inimesi maamunal, kes kardab koeri 🙂 Ärge küsige, miks ja kuidas. Ju see on mulle lapsepõlves kaasa õpetatud käitumine. Koerakartjatele on dobermanniga kohtumine päris suur katsumus. Võib vist öelda, et minu jaoks senini kõige ekstreemsem pildistamiskogemus. Aga kokkuvõttes läks kõik hästi. Minu suurim hirm, et suur koer mulle peale hüppab või hammustab, jäi loomulikult juhtumata. Usun, et koeraomanikud said kõvasti naerda minu üle ja tagantjärgi naeran ise ka enda üle, kuidas ma pea iga klõpsu järel püsti kargasin ja eemale astusin, kui koer minu poole hakkas liikuma.

Seda võin öelda, et peale nii kauni ja intelligentse dobermanni pildistamist ei karda ma koeri enam pooltki niipalju kui enne. Nii et ootan edaspidigi vahvaid lemmikloomi enda juurde pildistama 🙂

küsi pakkumist||tagasi algusesse

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T