Suvi, päike, rand, lapsed ja emotsioonid

Väga väga ammu ei ole ma postitanud pilte peredest ja lastest, kes minu juures pildistamas käivad. See suvi oli uskumatult ilus ja usun, et meid ootab ees ka ilus vananaistesuvi ja kirju sügis.

Ma nüüd natuke nostalgitsen ka siia juurde. Alustasin pildistamist 2008 aastal, nii et fotograafina täitub tänavu 10 aastat. Mul ei ole õrna aimu ka, kui paljud pered on minu kaamera eest läbi käinud ja eriti armas on, et neid peresid on juba päris palju, keda ma näen igal suvel või kui mitte igal suvel, siis igatahes korduvalt. Lapsed kasvavad, aga endiselt tunnevad mind kohe ära ja soe side pildistamiseks on kohe olemas. Sarnane teema on ka pereisadega, kes enamasti väga “naudivad” pildistamsit, aga kuna fotograaf on juba nagu oma inimene ja tulemust on mitmeid kordi nähtud ja nauditud, siis laabub kõik lõbusalt ja ideaalselt.

Perede koguarv on teadmata, aga teine asi on pulmadega. Kunagi sai kokku loetud, kui täitus 50 pulma ja sealt alates on pulmade numeratsioon kestnud, nii et pruutpaaride arv on mul täpselt teada. Eelmisel suvel täitus 200! Eks ma jään ootama järgmist ümmargust numbrit nüüd 😉

Siin aga vahvad kaksikud ühel ilusal suveõhtul:

küsi pakkumist||tagasi algusesse

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T