Karolin

Liiga palju olen viimasel ajal kuulnud küsimust, et kas ma pildsitan ka veel?

Loomulikult pildistan 🙂 Fotoblogi on trenni-kodu-pere ja muude teemade kõrval natuke unarusse jäänud. Eks ma katsun seda viga nüüd parandama hakata. Selline tunne, et pooled selle suve pulmadest on veel avaldamata, nii et järgemööda hakkab neid nüüd siia ilmuma.

Seda, et suvel on alati kiire-kiire, ei pea ükski fotograaf rääkima, aga et see kiire-kiire ei vaibu mul ka sügiseks ja talveks, seda ma ei uskunud. Üks hetk lihtsalt olingi silmitsi tegemata tööde hulgaga ja kalendriga ja väike matemaatika ning oligi selge. Pean pildistamistega pidurid peale panema ja vahepeal usinasti töötlema ja albumeid kujundama, sest muidu oleksin jõululaupäevalgi veel sillerdava päikesega rannapilte töödelnud. Kaugel see uus suvigi enam on. Niimoodi ei saa ju. Sellepärast siis oligi pikalt vaikus siin blogis. Nüüd tundub, et hakkan omadega normaalsesse elu-töö-rütmi tagasi jõudma. Või noh….õigemini talvine normaalne rütm minu puhul oleks lihtsalt magamine. See tavaline magamise-november isegi läks niimoodi mööda, et ei saanud sõba silmale. Detsember tuleb niisama üle elada ja aasta alguses ma siis üritan magada tagantjärgi ja natuke järgmise suve osas ette kah.

pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1170pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1171pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1172pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1173pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1174pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1175pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1176pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1177pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1178pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1179pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1180pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1181pulmafotograaf_fotograaf_mari_pukk_1182

küsi pakkumist||tagasi algusesse

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T