Katrin ja Guido

Avapauk suvepulmadele on antud 🙂 Võib vist öelda küll, et mai kuu on suvekuu. Minu jaoks vähemalt on 🙂 Ilmad on nii ilusad ja päikselised juba.

Ma ikka päris pikalt mõtlesin, kas teha see postitus või mitte, kas teha seda praegu või hiljem. Kuid ma nii kibelesin jagama 😉 Kes kuupäeva tähele pani ja arvutab, siis pildid on tehtud valmis ja pruutpaarile üle antud natuke kauem kui ühe nädalaga!? Jah! Ja siia juurde kohe minu märkus, et ma ju tegelikult ei luba nii kiirelt pilte. See sõltub ikka väga palju sellest kui palju on hetkel tööd ja kui suur on töötlemise järjekord. Kuidagi juhtus, et seekord olin ma eriti kiire. Võib-olla suurest hirmust eesootavate nädalavahetuste ja pulmade ees 🙂 Igatahes kurvastan nüüd natuke oma järgnevaid pruutpaare, et teile ma tõesti nii kiirelt pilte ei saa luba. Juuli ja augusti pulmade piltidega võib lausa 1-2 kuud minna. Pulmi on suvel palju ja järjest ja siis järjekord ikka koguneb. Ja kui on ikka megailus rannailm, siis sel suvel ma luban endale, et lähen ka randa 🙂 Kasvõi paar päeva.

küsi pakkumist||tagasi algusesse
  • Janika - 14/06/2012 - 16:55

    Imeilusad pildid, Mari! Külmavärinad tulid kohe peale, üldse ei jõua enda päeva ja pildisessiooni ära oodata! Ja nii kenasid pilte võin ma vabalt 1-2 kuud oodata! 🙂

    27nda juuli pruut 🙂ReplyCancel

Sinu E-maili ei avaldata. Required fields are marked *

*

*

F A C E B O O K
P I N T E R E S T